Dieta Pasternaka – nowa dieta odchudzająca

odchudzanie

Dieta Pasternaka to nowy trend wśród kobiet pragnących zgubić kilka kilogramów. Dieta odchudzająca bazuje na magicznej cyfrze 5, co oznacza, że w 5 tygodni można zgubić nawet 7 kg. Wyjaśniamy, na czym polega ta dieta.

Wiele pań testuje niemal każdą kobietę, szukając ten idealnej. Może nowy pomysł na zgubienie kilogramów, czyli dieta stworzona przez trenera gwiazd (m.in. Halle Berry) i specjalisty ds. żywienia, Harleya Pasternaka, spodoba Wam się na tyle, by ją też sprawdzić?

Jej tajemnica opiera się na cyfrze 5 oznaczającej czas trwania diety (5 tygodni), rytm ćwiczeń i liczbę spożywanych posiłków. Każde danie musi składać się też z pięciu produktów bogatych w błonnik, węglowodany o niskim indeksie glikemicznym, zdrowe tłuszcze, niskotłuszczowe białka. Polecane są także napoje, ale bez cukru. Dzienna liczba spożywanych kalorii wynosi z kolei około 1400 kcal.

Dieta 5 czynników Harleya Pasternaka jest zrównoważonym planem odchudzania. Jej głównym celem jest nie tylko utrata nadwagi, ale przede wszystkim zmiana nawyków żywieniowych na te właściwe. W ten sposób zadbasz o zdrowie i kondycję, a także sprawisz, że problem z wagą przejdzie w zapomnienie i już nie powróci. Dodajmy też, że raz w tygodniu można zjeść kawałek ciasta, lody lub inny deser. Jej autor zapewnia, że po 5 tygodniach jej stosowania można zrzucić aż do 7 kg.

fot. silviarita / Pixabay

O Adam Kwiatkowski 120 artykułów
Hej! Jestem Adam. Sport i kalistenika to moje życie, a poranny bieg to moja codzienność. Interesuję się zdrowym odżywianiem i eksperymentuję z dietami, zwłaszcza białkowymi i niskowęglowodanowymi. Na tej stronie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniami. Aha, jeśli słyszysz szczekanie - to moje dwa owczarki niemieckie. Zapraszam do odkrywania tajników zdrowego stylu życia razem ze mną!